Informace o focení

Milujete přírodu, zvířata, příběhy, pohádky a chcete si splnit vlastní sen o glamour dámě, vznešené princezně, mystické elfce, sexy bojovnici, půvabné víle, tajemné čarodějce či andělovi?

Proměníme Váš sen v realitu a zachytíme Vaši vysněnou proměnu na profesionálních fotografiích.

DOPŘEJTE SI ZÁŽITKOVÉ FOCENÍ NEJEN S KOŇMI

Jsou pro Vás připravení nejen profesionální fotografové, stylisté, televizní a filmoví maskéři, vizážisté, propracované kostýmy, ale také překrásní cvičení koně a případně další zvířata jako jsou vlci a dravci.

Vyzkoušejte si roli modelky, splňte si své nejtajnější sny a prožijte s námi den plný proměn, nezapomenutelných zážitků, profesionálního make-upu, krásných účesů a skvělých kostýmů.

Vypravíme se do nádherného prostředí Tiských stěn, kde se natáčel film Letopisy Narnie. Nejen naši maskéři díky tomuto filmu, na kterém spolupracovali, znají mnohá dechberoucí zákoutí této lokality, ve kterých přeměníme Váš sen v realitu. 

Jednoduše nás kontaktujte. s tématem proměny, kterou pro sebe chcete realizovat (je možné v jeden termín nafotit i více proměn, dokonce za zvýhodněnou cenu). Domluvíme se na detailech důležitých pro vytvoření kostýmů a pak už se můžete těšit na Váš pohádkový den, kdy se Vám budou věnovat fotografové, televizní a filmoví vizážisté a maskéři, stylisté i zvířecí doprovod.

V ceně služby je pro Vás zahrnuto:

  • Konzultace k výběru nejvhodnějšího stylu focení pro Vás či Vaše blízké;
  • tematicky sladěný make-up a styling, včetně vlasového stylingu;
  • 4 výsledné profesionálně pořízené i upravené fotografie ve vysokém rozlišení v elektronické podobě (s možností přiobjednat vyšší počet fotografií), které obdržíte do 14 pracovních dní od focení;
  • vhodní koně s koordinátorem;
  • zázemí pro styling s malým občerstvením

Cena kostýmu je kalkulována zvlášť v závislosti na náročnosti vytvoření (cena od 800 Kč do 1.500 Kč na připravené nabízené styly focení, individuální přání řešíme dle požadavků).

Navíc si můžete k focení s koňmi přiobjednat dravce nebo vlky (Československý vlčák) a zvýšit jimi atraktivitu výsledných snímků.

Ve chvíli, kdy provedete závaznou objednávku, vystavíme Vám fakturu, po jejímž zaplacení od nás dostanete speciální poukaz s Vaším unikátním kódem a platností použití.

Pravidelně Vám budeme nabízet aktuální volné termíny s dostatečným předstihem do e-mailu a až se pro některý termín rozhodnete, začneme ladit veškeré podrobnosti Vašeho focení (jako je téma, kostýmy, zda budete chtít i další zvířata, apod.)

5 dní před samotným termínem Vašeho focení od nás dostanete podrobný harmonogram Vašeho focení, abyste věděli, kdy, kde a jak bude akce přesně probíhat.

Aktuálně přijaté objednávky budou realizovány do 30. 6. 2018, pokud se nedohodneme na individuálním plánu (například pokud chcete fotit s vlastními koňmi, v jiné lokalitě apod.).

Těšíme na úžasně strávený den s Vámi!

Objednávka focení

Odesláním zprávy vyjadřujete souhlas s Všeobecnými obchodními podmínkami

Povinné *

  Refresh Captcha  
 

Informace o firmě

Horse and Glamour s.r.o.

Revoluční 1403/28, Praha 1

IČ: 04873688  DIČ: CZ04873688

Všeobecné obchodní podmínky

EET EVIDENCE

Kontaktní informace

  • Dana Kotková
  • jednatel společnosti
  • Telefon: + 420 773 223 461
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Partneři

 

Sledujte nás na FACEBOOKU